Jerzy Wrona nowym p.o. zastępcy dyrektora Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Kielcach

Jerzy Wrona, radny miejski z klubu Prawa i Sprawiedliwości i były wieloletni naczelnik Wydziału Dróg Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Świętokrzyskim nowym pełniącym obowiązki zastępcy dyrektora Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Kielcach. Taką decyzję podjął dziś Zarząd Województwa Świętokrzyskiego.

Jerzy Wrona nową funkcję będzie pełnić od jutra, 21 stycznia. Zarząd województwa przyjął dziś rezygnację Damiana Urbanowskiego ze stanowiska dyrektora, jaką ten złożył w ubiegłym tygodniu po przedstawieniu dwóm jego zastępcom zarzutów korupcyjnych. Jego umowa o pracę wygaśnie z końcem kwietnia, ale pracy do tego czasu świadczyć nie będzie. Decyzje w sprawie obsadzenia jego stanowiska ma zapaść „w najbliższym czasie”.

Razem z Jerzym Wroną powołany na stanowisko po. zastępcy dyrektora został jeszcze Maciej Grzeszczak. Na stanowisku trzeciego zastępcy pozostaje Monika Słoniewska.
Jerzy Wrona ostatnio był wicedyrektorem Departamentu Infrastruktury Transportu i Komunikacji Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach.

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia