Nagrody w konkursie „Historią malowane” wręczone

Wczoraj w siedzibie Radia Ostrowiec odbyło się oficjalne wręczenie nagród laureatom naszego konkursu fotograficznego 'Historią malowane’.

Przypomnijmy, że pierwsze miejsce za zdjęcie czas „Czas natury” zdobył Oliwier Gocel. Na naszej antenie przyznał, że zdjęcie nie zostało wykonane przypadkowo, a obiekt fotografował wielokrotnie.
Pan Oliwier z redakcji odjechał rowerem górskim ufundowanym przez Ośrodek Szkolenia „Karfast” Karolina Cyranowska.
Drugie miejsce zdobył Mateusz Czarnecki, autor zdjęcia 'Stary młyn w Połągwi”. Otrzymał bon o wartości 1500 zł na zakupy w salonie Signal Meble ufundowany przez tę firmę.
Pan Mateusz na naszej antenie tłumaczył, że amatorską fotografię łączy ze swoją pasją, czyli zwiedzaniem ciekawych, często opuszczonych budynków.
Trzecim miejscem za zdjęcie 'Most w Ossolinie” nagrodziliśmy, Natalię Krakowiak. W nagrodę otrzymała roczny karnet Open do Xtreme Fitness Gyms w Galerii Łysica.
Internauci także wybierali najlepsze zdjęcie spośród 'Zdjęć Tygodnia”. Najwięcej, bo prawie 50 proc. głosów otrzymała fotografia zatytułowana: ’20 lat minęło, a on dalej tu jest – most na Romanowie”, którego autorem jest Mariusz Artur Krawczyński.
Wczoraj z rąk Moniki Pękali, kierownika marketingu Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, otrzymał voucher 2+2 na wszystkie atrakcje do Kompleksu oraz voucher o wartości 100 zł do restauracji Bałtowski Zapiecek.
Przypomnijmy jeszcze, że w ramach tegorocznego konkursu do naszej redakcji napłynęło ponad 250 zdjęć. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się podzielić z nami swoją twórczościom, sponsorom konkursu za ufundowanie nagród, a laureatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

/bart/

Ważne wydarzenia