Playlista Radia Ostrowiec z dziedzińca Ostrowieckiego Browaru Kultury

Kilkadziesiąt osób zgromadziło na dziedzińcu Ostrowieckiego Browaru Kultury piątkowe, wyjątkowe wydanie audycji Playlista Radia Ostrowiec. Wyjątkowe, bo audycja pierwszy raz została zagrana w plenerze, dzięki czemu fani – ci starsi i ci młodsi – mieli możliwość porozmawiać, czy zwyczajnie 'przybić piątkę’ z prowadzącymi.

W odróżnieniu od innych wydań Playlisty, słuchacze mieli możliwość zgłaszać swoje propozycje do poczekalni na miejscu. Z tej możliwości skorzystała mała Marysia, która po złożeniu swojej propozycji, czyli utworu Mad Hatter piosenkarki Melanie Martinez, zaśpiewała jej fragment. Nie zabrakło też chętnych, którzy chcieli przekazać pozdrowienia na naszej antenie. Podczas audycji słuchacze, którzy nie mogli być na miejscu mogli pozdrawiać znajomych i rodzinę w komentarzach na Facebook’u, było wspólne śpiewanie utworów z listy przebojów i mnóstwo pozytywnej energii.
Prowadzący Paweł Wyrębkiewicz i Marcin Skarba zapowiedzieli, że Playlistę w takiej formie chcieliby poprowadzić za rok, być może z większym rozmachem, być może z występami na żywo zespołów, których utwory możemy usłyszeć w naszej audycji. Przypomnijmy, że głosować na utwory znajdujące się na Playliście, na której znajduje się 20 utworów wybieranych przez słuchaczy i w poczekalni, czyli na 4 propozycje zgłoszone podczas audycji możecie na naszej stronie internetowej.
Zdjęcia i filmik z wydarzenia możecie zobaczyć na naszym profilu facebookowym, a jego partnerami była kawiarnia Zmiana Klimatu i Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu.

/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia