Historią malowane. Konkurs Fotograficzny Radia Ostrowiec. Wielki finał

Ponad 250 zdjęć napłynęło na Konkurs Fotograficzny „Historią malowane” ogłoszony przez Radio Ostrowiec. I, jak co roku, mieliśmy niemałe trudności z wyborem tych najpiękniejszych i najlepszych. Tak było przy wyborze „Zdjęcia Tygodnia” i tak było przy wyborze „Zdjęcia Wakacji”.

Swój głos mieli także Internauci, którym bardzo dziękujemy za głosowanie na – ich zdaniem – najlepszy kadr.

I tak:

I miejsce – zdobyło zdjęcie „Czas natury”, którego autorem jest Oliwier Gocel

W nagrodę otrzymuje rower górski ufundowany przez Ośrodek Szkolenia Karfast Karolina Cyranowska.

II miejsce – zdobyło zdjęcie „Stary młyn w Połągwi”, a jego autorem jest Mateusz Czarnecki

W nagrodę otrzymuje bon o wartości 1500 zł na zakupy w salonie Signal Meble ufundowany przez firmę Signal Meble.

III miejsce – zdobyło zdjęcie „Most w Ossolinie”, którego autorką jest Natalia Krakowiak

W nagrodę otrzymuje roczny karnet Open do Xtreeme Fitness Gyms w Galerii Łysica

————————————————–

Internauci także wybierali najlepsze zdjęcie spośród „Zdjęć Tygodnia”. Najwięcej, bo aż 49,6% głosów otrzymała fotografia zatytułowana: „20 lat minęło, a on dalej tu jest – most na Romanowie”, którego autorem jest Mariusz Artur Krawczyński.

W nagrodę otrzymuje voucher 2+2 na wszystkie atrakcje do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego oraz voucher o wartości 100 zł do restauracji Bałtowski Zapiecek. Nagrodę ufundował Bałtowski Kompleks Turystyczny.

—————————————————–

A teraz laureaci „Zdjęć tygodnia”

Tydzień 1 – „Most w Ossolinie”. Jak pisała w e-mailu autorka, to piękne miejsce, o którym niewiele osób wie. Autorką zdjęcia jest Natalia Krakowiak.

Tydzień 2 – „Stary młyn w Połągwi”. Fotografia przedstawia malowniczo położony młyn w otoczeniu natury. Autor zdjęcia Mateusz Czarnecki.

Tydzień 3 – „Potok” to mało znana miejscowość koło Glinian w pobliżu cementowni „Ożarów”. Na zdjęciu jedna z dwóch kapliczek z początku XX wieku, a zrobił je Zbigniew Kubicki.

Tydzień 4 – „Z ukrycia… Ujazd Krzyżtopór”. Tego miejsca nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Autorką zdjęcia jest Katarzyna Żmuda.

Tydzień 5 – „We mgle…”. Zdjęcie ukazuje „Starą Hutę”, która niegdyś była głównym miejscem pracy mieszkańców Ostrowca i okolicznych miejscowości.

Tydzień 6 – „Czas natury”. Fotografia przedstawia stary, opuszczony dom w Gromadzicach. Autorem zdjęcia jest Pan Oliwier Gocel.

Tydzień 7 – „Moskiewski basen”. Zdewastowany basen w opuszczonym szpitalu, w którym kręcono popularny film „Mała Moskwa”. Autor zdjęcia Adrian Siekiera.

Tydzień 8 – „Łazienki borowinowe”. Na zdjęciu jest budynek z 1881 roku, który znajduje się w Krynicy-Zdroju. Autorem zdjęcia jest Anna Kowalczyk.

Tydzień 9 – „20 lat minęło, a on dalej tu jest – most na Romanowie”. Kadr z wycieczki rowerowej, której autorem jest Mariusza Artura Krawczyńskiego.

Wszystkim Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Sponsorami nagród tygodnia byli: Foto Blueghotik Ewa Kwasiborska, Farma Świętokrzyska, Sklep Szafa FASHION KIDS w Ostrowcu, Bałtowski Kompleks Turystyczny, Salon kosmetyczny Denim w Ostrowcu, Sklep Maxelektro w Ostrowcu, Market remontowo-budowlany Domi w Ostrowcu, Salon 3D w Ostrowcu.

Sponsorzy nagród głównych:

Ośrodek Szkolenia Karfast Karolina Cyranowska

Firma Signal Meble

Xtreeme Fitness Gyms w Galerii Łysica

Bałtowski Kompleks Turystyczny

Restauracja Bałtowski Zapiecek

Wszystkim sponsorom konkursu pięknie dziękujemy,

Redakcja

Ważne wydarzenia