Dzień otwarty w stylu hawajskim w Xtreme Fitness Gyms

Darmowe konsultacje trenerskie, degustacja białek i suplementów diety a także zajęcia sportowe czy porady dietetyka – tak wygląda dziś dzień na siłowni Extreme Fittness w Galerii Łysica.

Jeszcze do godziny 23-tej miłośnicy sportów siłowych i aktywnego stylu życia mogą odwiedzić to miejsce. Marek Krupa, właściciel siłowni w rozmowie z naszą dziennikarką Anią Pawlik podkreśla, że tu każdy znajdzie dla siebie odpowiednią formę treningu. – Dzień otwarty w stylu hawajskim, także obowiązuje jakiś gadżet w tym klimacie – jakieś łańcuchy, koszule hawajskie, kapelusze. Każdy musi sobie to zinterpretować na swój sposób, ale też każdy może do nas przyjść i zobaczyć jak wygląda klub od środka. Każdy ma darmowe, niezobowiązujące wejście na siłownię. Mamy dzisiaj przygotowane konkursy na zajęciach grupowych o godzinie 18, 19 i 20 zajęcia z trampolin. Będzie można wygrać coś ciekawego – mówi. Podkreśla, że warto chodzić na siłownię, bo dbamy o swoje zdrowie i odporność. To także lepsze samopoczucie na co dzień.

Klub wyposażony jest w kilka stref treningowych, m.in. wolne ciężary, strefę cardio, czy salę fitness. Z pomocą w osiąganiu celów przychodzi ćwiczącym mobilna aplikacja, platforma VOD XtremeGO oraz na miejscu personel placówki, w tym także dietetyk.
– Będę dostępna do godziny 19-tej dla wszystkich tych osób, które chciałby się dowiedzieć czegoś na temat diety. Chce zacząć, ale nie wie od czego i jak to zrobić. Wskażę drogę. Będzie można także wykonać pomiar, analizę składu ciała – mówi dietetyk Paulina Wojciechowska.

Dzień otwarty potrwa dziś do godz. 23-ciej.

/paw/

Podziel się

Ważne wydarzenia