Społecznie będą agitować za Szymonem Hołownią

Społeczny komitet wyborczy Szymona Hołowni, czyli kandydata na prezydenta RP w nadchodzących wyborach działa także Ostrowcu i zamierza dać o sobie znać. W najbliższą sobotę od 8.00 do 11.00 wolontariusze pojawią się na Targowisku Miejskim, gdzie będą rozmawiać z mieszkańcami powiatu, przekonując ich do zagłosowania na Hołownię.

– Jesteśmy ostrowiecką grupą zwolenników Szymona. Przygotowaliśmy na jutro dużo materiałów merytorycznych z jego programem, ulotki, baloniki. Będzie też coś słodkiego, może muzyka – mówi Beata Barstow, wolonatriuszka Świętokrzyskiego Sztabu Szymona Hołowni, który w regionie liczy około 400 osób. W Ostrowcu takich jest kilka, ale wokół nich są sympatycy, którzy – jak mówi Beata Barstow – angażują się w wieszanie plakatów, banerów i agitują w sieci. Na Facebooku utworzyli grupę Szymon Hołownia Team Ostrowiec. – Mamy jeszcze jedną inicjatywę, ale nie chcę teraz niczego zdradzać, bo musimy wszystko dopiąć na ostatni guzik – dodaje.
Jak się dowiedzieliśmy to wolontariusze Hołowni stoją za dużym telebimem, który od niedawna stoi na działce przy ulicy Żeromskiego w pobliżu Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Będą na nim wyświetlane materiały wyborcze.

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia