Szkoła w Denkowie otwiera swoje drzwi dla przyszłych uczniów

żródło: pixabay.com

Przedszkole oraz Szkoła Podstawowa nr 9 oraz w Denkowie zapraszają na dni otwarte, które odbędą się 11 i 12 marca. To okazja dla dzieci i rodziców, by poznać ofertę tej placówki.

– Przygotowaliśmy wiele ciekawych zajęć i chcielibyśmy pokazać, co znajduje się za drzwiami przy ulicy Niewiadomej. Pierwszego dnia zapraszamy naszych przyszłych przedszkolaków, drugiego 6 i 7-latków – mówi Grażyna Ukleja, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ostrowcu.
– Proponujemy zabawy rytmiczne przy muzyczne – „Biegamy, skaczemy, maszerujemy”. Potem odbędą się krótkie zajęcia plastyczne pod hasłem „Co potrafią małe rączki”. Zapraszamy także na zajęcia z języka angielskiego z tablicą interaktywną. Wszystkie te zajęcia będą trwały około  min, tak aby nie znużyły one najmłodszych – dodaje Grażyna Ukleja.

W czwartek z ofertą dydaktyczno-wychowawczą szkoły zapoznają się przyszli pierwszoklasiści. Placówka przygotowała dla kilka propozycji – od zajęć z robotyki, programowania po ćwiczenia z językiem angielskim w tle. Jak podkreśla dyrektor Ukleja, będzie także można porozmawiać z przyszłymi wychowawcami.

Zajęcia zarówno w środę, jak i czwartek rozpoczną się o godzinie 16 na szkolnej sali gimnastycznej w Denkowie.

/paw/

Ważne wydarzenia