O możliwościach rozwoju i funduszach dla firmy

Jutro, 5 marca w Kielcach odbędzie się ważna dla przedsiębiorców konferencja, na której będą się mogli dowiedzieć o możliwościach pozyskania finansowania swoich przedsięwzięć.

– Pierwsza rzecz o jakiej chcemy mówić jest Krajowy Fundusz Szkoleniowy, który może być bardzo pomocny dla podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników. Druga ważną kwestią jest Baza Usług Rozwojowych, dzięki której przedsiębiorcy będą mogli zapewnić dalszy rozwój swoim pracownikom po przez szkolenia, kursy czy studia podyplomowe – mówi Aleksandra Marcinkowska, dyrektorka Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach.

Podczas konferencji 'Rozwiń firmę z Samorządem Województwa Świętokrzyskiego’ będzie można się również dowiedzieć w jaki sposób skorzystać ze Świętokrzyskiego Funduszu Poręczeniowego oraz poznać jego aktualną ofertę. Kolejnym ważnym tematem będzie także kwestia pożyczek na inwestycje i rozwój w ramach Funduszu Pożyczkowego Województwa Świętokrzyskiego.

– Jest to pierwsza z tego typu konferencji, zachęcamy uczestników do sugerowania nam jakich informacji potrzebują w zakresie uzyskania wsparcia – dodaje dyrektor Marcinkowska.
Każdy z uczestników będzie mógł zadawać pytania i konsultować się ze specjalistami. Na konferencję zapisało się już blisko 100 przedstawicieli różnych przedsiębiorstw, ale nadal są wolne miejsce. Aby wziąć w niej udział wystarczy wejść na stronę Wojewódzkiego Urzędu Pracy i wypełnić kwestionariusz zgłoszenia. Konferencja rozpocznie się o godzinie 10 w Targach Kielce.

/błaż/

Podziel się

Ważne wydarzenia