„I Ostrowiecki Bal Charytatywny” fundacji „Bo W Nas Jest Moc”

W sobotę 15 lutego fundacja 'Bo W Nas Jest Moc’ organizuje 'I Ostrowiecki Bal Charytatywny’, podczas którego prowadzone będą licytacje oraz zbierane będą środki na podopiecznych fundacji.

– I Ostrowiecki Bal Charytatywny, naszej fundacji skierowany jest do ludzi z Ostrowca i okolic. Chcemy zachęcić wszystkich do udziału w wydarzeniu aby każdy mógł dołożyć swoją cegiełkę. Cały dochód przeznaczymy na leczenie naszych dwóch podopiecznych, Eryczki, która urodziła się z krótszą nóżką oraz dla Nadii , która cierpi na mukowiscydoze – mówi Justana Marynowska współzałożyciel Fundacji 'Bo W Nas Jest Moc’.

Cena jednej 'cegiełki’ to 200 zł. Natomiast podczas samej imprezy nie zabraknie muzyki tanecznej, występów młodych wokalistów i degustacji wyrobów lokalnych.
– Podczas imprezy zagra zespół „MasterTeam”. Oprócz zaśpiewają podopieczni Ryszarda Góry, nie zabraknie możliwości degustacji serów i innych smakołyków – dodaje Tomasz Marynowski, drugi z założycieli fundacji.

Najważniejsze będą jednak licytacje, podczas których będzie można zdobyć wiele wspaniałych nagród m.in. figurki z ćmielowskiej porcelany, kubeczki fundacji czy koszulkę zawodników KSZO Ostrowiec oraz 5cio dniową wycieczkę do Paryża dla dwojga. Impreza rozpocznie się o godzinie 19.00 w Hotelu Accademia. Nasze Radio objęło to wydarzenie patronatem.

/błaż/

Podziel się

Ważne wydarzenia