Charytatywny koncert dla Hani Terleckiej w Ostrowcu

W najbliższą niedzielę, 2 lutego w Hotelu Accademia odbędzie się koncert charytatywny połączony z licytacją darów, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie małej Hani Terleckiej z Kielc.

– Dziewczynka cierpi na nowotwór mózgu, a jej jedyną szansą jest bardzo kosztowna terapia w Stanach Zjednodnoczonych. Pomimo, że w ciągu 3tygodniowej zbiórki udało się zebrać 5 milionów złotych, to i my postanowiliśmy pomóc – mówi Janusz Kurek z Ostrowieckiego Rapu i dodaje, że organizacja koncertu zajęła im niespełna dzień. Staraliśmy się zaprosić artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne. Na scenie pojawią się m.in. Paweł Mosiołek, Julia Tłuczkiewicz, Dominika Bugajska, Ego, zespół Rande Vu i Trey Vinter.

Oprócz członków zespołu 'Ostrowiecki Rap’, w organizację imprezy włączyły się stowarzyszenia i instytucje oraz prywatne firmy, które przekazały na licytacje swoje gadżety. A wylicytować będzie można m.in. kurs na prawo jazdy z 50-cio procentową zniżką, vouchery na kolacje czy wizyty w salonach piękności.

Wstęp na koncert to cegiełka, której koszt to 10 złotych. Początek o godzinie 16tej.

/paw/

Podziel się

Ważne wydarzenia