Kreatywne warsztaty dla wszystkich

źródło: facebook.com/pg/renowatoria

Pracownia Renowatoria proponuje kreatywne spędzenie wolnego czasu podczas ferii zimowych. Oferta manufaktury z Janika obejmuje trzy rodzaje zajęć.

Pierwsze warsztaty, które odbędą się w najbliższy wtorek 4 lutego, skierowane są do osób, które chcą pomalować i stworzyć unikatowy porcelanowy kubek. Następnego dnia, w środę odbędą się zajęcia rękodzielnicze.
– Nauczymy się splotów potrzebnych do wykonania łapacza snów począwszy od włóczek, przez sznurki, koraliki, kolorowe piórka. To wszystko zostanie wykorzystane, aby prawidłowo wykonać taki łapacz – mówi Kamil Pszonak, właściciel Renowatorii.

Ostatnią propozycją pracowni są zajęcia z robienia obrazów nitkowych, które odbędą się 6 lutego. – Są to warsztaty typowe dla majsterkowiczów, przygotujemy deseczki, oczyścimy je papierami ściernymi, wybijemy gwoździkami wzór, który zechcemy mieć na swoim obrazie i połączymy go kolorowymi nićmi oraz włoczkami – wyjaśnia Kamil Pszonak.

Wszystkie warsztaty odbędą się w godzinach popołudniowych, od godziny 15 do 17 w siedzibie pracowni, w Janiku. Udział w warsztatach jest odpłatny, obowiązują również zapisy. Dodam, że organizator zapewnia wszelkie materiały i narzędzia niezbędne do wykonania prac.

Szczegóły dotyczące zajęć znajdziemy na facebookowym profilu pracowni.

/paw/

Podziel się

Ważne wydarzenia