Bogusław Szedny – Architekt Szczęśliwego Życia odwiedzi Ostrowiec

żródło: pixabay.com

W piątek, 24 stycznia gościem Instytutu Kultury i Języków Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości będzie Bogusław Szedny – dziennikarz, blogger i autor dwóch książek.

Spotkanie poświęcone będzie jego podróży i pobycie na Hawajach. Zaproszony gość odpowie na pytanie czy Hawaje to kraj, który warto odwiedzić czy może lepiej pozostać tam na dłużej.
– Jest to człowiek niezwykle ciekawy i inspirujący, bo spędził na Hawajach dwa lata. Spotkanie nie będzie więc opierało się wyłącznie na oglądaniu zdjęć z podróży. to będzie opowieść człowieka, który zna ten kraj. To będzie także opowieść o wewnętrznej przemianie – mówi dr Paweł Kaptur, organizator wydarzenia. Zapytany czy wybrałby się na piękną wyspę otoczoną Oceanem Spokojnym, by tam zamieszkać, odpowiedział, że nie… – Nadal chciałbym mieszkać, tu gdzie mieszkam, ale odwiedziłbym Hawaje. Zobaczymy jak będzie wyglądało spotkanie z naszym gościem, być może Pan Szedny zdoła nas przekonać, że warto tam zamieszkać i wtedy zmienię zdanie – dodaje.

Warto dodać, że Bogusław Szedny, znany również jako Architekt Szczęśliwego Życia podczas swojego pobytu na archipelagu przeszedł wewnętrzną przemianę. A wszystko zaczęło się od pobytu w Chicago i jego depresji. – Zacząłem szukać różnorodnych kół ratunkowych i pomogła mi medytacja. – To dzięki niej podjąłem decyzję żeby się przeprowadzić. Ponad dwa lata spędzone na Hawajach to było niesamowite doświadczenie. Po roku mieszkania w obfitości, w bogactwie na Hawajach, przyszła pewna „korekta”. Wydałem wszystkie pieniądze, dostałem lekcję pokory – zostałem bezdomnym. Przez 12 miesięcy mieszkałem w namiocie – mówi Bogusław Szedny i dodaje, że jest wdzięczny za swoją lekcję życia.

A więcej o życiu, przygodach i wewnętrznej transformacji dziennikarza i bloggera będzie można posłuchać 24 stycznia w auli Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości o godzinie 17:30. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

/paw/

Podziel się

Ważne wydarzenia