Ferie z MOSIREM

Zbliżają się ferie zimowe. W województwie świętokrzyskim rozpoczną się 27 stycznia i potrwają do 9 lutego. Pływalnia Rawszczyzna w tym okresie prowadzić będzie kursy nauki pływania. To czas kiedy dzieci i młodzież chętnie korzystają z możliwości nauki lub doskonalenia pływania.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji planuje zorganizować dwa pięciodniowe turnusy, żeby nie blokować dzieciom możliwości wyjazdu na ferie lub skorzystania z innych atrakcji przygotowywanych w mieście. Pierwszy turnus rozpocznie się 27 a zakończy 31 stycznia. Drugi odbędzie się w dniach od 3 do 7 lutego.
W trakcie zajęć nauki pływania – w zależności od możliwości i zapotrzebowania grupy – mogą być wprowadzane elementy waterpolo, zabawy z piłką, elementy techniki i taktyki piłki wodnej. W kursach mogą wziąć udział dzieci od „zerówki” do młodzieży ze szkół średnich. Zapisywać można się już od dziś w sekretariacie Pływalni Rawszczyzna.
Ponadto w ferie wprowadzony zostanie tańszy bilet ulgowy dla dzieci od 3 roku życia do młodzieży ze szkół średnich. Bilety obowiązywać będą od 25 stycznia do 9 lutego.

/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia