Nagroda prezydenta miasta dla Julii Tłuczkiewicz

Julia Tłuczkiewicz, uczennica szkoły podstawowej nr 4 w Ostrowcu była dziś honorowym gościem podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez prezydenta miasta Jarosława Górczyńskiego. Przypomnijmy, że Julia zachwyciła jury programu 'The Voice Kids’ i dzięki temu dołączyła do drużyny Cleo. Podczas konferencji zaprezentowane zostało nagranie młodej wokalistyki, prezydent miasta pogratulował jej i rodzicom sukcesu.

– Gratuluje dumnym rodzicom i tobie Julio. Jesteś wzorem do naśladowania, co widać po twoim fan clubie w szkole postawowej nr 4.
Same pochwały to nie wszystko, na ręce Julii i jej rodziców złożona została także nagroda prezydenta miasta w wysokości 5 000 zł – przyznana, by młoda wokalistka mogła rozwijać swój muzyczny talent i promować Ostrowiec Świętokrzyski.

– Bardzo dziękuję wszystkim którzy mnie wspierają, dziękuję za tą nagrodę, naprawdę nie wiem co powiedzieć. Po prostu dziękuję – dziękowała Julia.

– Z całego serca dziękuję za wsparcie całemu miastu, panu prezydentowi, nauczycielom oraz koleżankom i kolego, którzy obejrzeli występ mojej córki – dziękowała mama Julii.

Okazało się, że dla Julii oprócz nagrody szykowana jest też wokalna niespodzianka.

– Rozmawiałem niedawno z solistą, panem Kazimierzem Kowalskim, który 4 stycznia gościł w Ostrowcu. W wyniku tej rozmowy, nasza młoda wokalistka została zaproszona na koncert, gdzie w niedługim czasie wystąpi wraz z Tenorami i Sopranistkami, które gościliśmy podczas koncertu noworocznego w Ostrowieckim Browarze Kultury – dodał prezydent Górczyński.
Teraz przed Julią dużo pracy ponieważ kolejnym etapem programu 'The Voice Kids’ będą bitwy, podczas których każdy juror wyłania sześciu reprezentantów z 18 osób wybranych do drużyny. Później wyłaniana jest trójka finalistów co oznacza, że w finale udział weźmie tylko 9-ciu młodych, najbardziej uzdolnionych wokalistów.

/błaż/

Podziel się

Ważne wydarzenia