To już czwarty dzień naszej świątecznej akcji Gwiazdki Moc

To już czwarty dzień naszej świątecznej akcji Gwiazdki Moc.

Teraz licytujemy Kurs pierwszej pomocy dla firm, który przeprowadzi ekipa uprawnionych ratowników z Grupy Ratownictwa Medycznego Hufca ZHP w Ostrowcu. Zaraz po 9:00 zadzwonił Pan Roman z konkretną ofertą opiewającą na kwotę 350 złotych. Potem do naszej redakcji dodzwonił się pan Ernest i zaproponował 400 zł, jednak pan Roman przebił tą cenę i aktualna kwota za kurs pierwszej pomocy wynosi 450 zł.

Licytujemy też ochraniacze na nogi z autografem Jerzego Dudka, najbardziej roztańczonego bramkarza w historii polskiej piłki nożnej. Cena wywoławcza to 100zł. Obie rzeczy można licytować do godziny 11.

Godzinę temu zakończyliśmy zaś licytację skrzatów z choinką i mamy za nie 250 złotych. Komplet wylicytowała Pani Małgorzata w imieniu grupy z pracy.

Przez cały dzień licytować dziś będziemy kosz 25-ciu win od właścicieli winnicy Wioletty i Grzegorza Brzóstwiczów. Na początek 200 złotych zaoferowała pani Daniela. ale nie cieszyło się długo, bo szybko zadzwoniły w tej sprawie pani Elżbieta i pani Agnieszka, która zaproponowała 500zł. Ostateczna kwota padła od pani Edyty, która zaproponowała 1000zł. Warto dodać, że kosz win licytujemy do 17.30.

Przypominamy, że zbieramy w tym roku na karetkę, której potrzebują harcerze, bo dzięki niej mogą nieść nam pomoc. Licytować można dzwoniąc pod numerem telefonu 41 266 22 66.

Podziel się

Ważne wydarzenia