Gwiazdki Moc 2019. Kolejne licytacje za nami… i przed nami!

Dynamiczna rywalizacja zakończyła licytację romantycznej kolacji z degustacją win w Winnicy Knapów przekazaną na licytację przez burmistrz Ćmielowa Joannę Suską.

Walczyli o nią pan Dariusz i pan Piotr. Pan Piotr zaoferował 1200 zł i 1100 zł pan Dariusz. Burmistrz Suska zadeklarowała, że każdy z licytujących taką kolacją zostanie ugoszczony. W ten sposób akcja Gwiazdki Moc wzbogaciła się o 2300 zł.
Śpiewem do podbijania ceny zachęcały przedszkolaki i zespoły ludowe z Ćmielowa oraz pan Jacek, mieszkaniec gminy który zagrał kolędę na mandolinie.
Wcześniej w pięknym połączeniu sił kurs pierwszej pomocy dla firm wylicytowali panowie Roman, reprezentujący firmę DLF Invest w Bałtowie, pan Ernest z Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowcu oraz pan Robert z firmy Amtest Poland.
Ochraniacze na nogi dla młodego piłkarza z autografem Jerzego Dudka, naszego najsłynniejszego bramkarza wylicytowała pani Karolina za 200 zł w imieniu pana Radosława, przedsiębiorcy, który od początku wspiera akcję Gwiazdki Moc.
W porannej audycji swojego właściciela znalazły świąteczne skrzaty z choinka harcerska. Została nim pani Małgorzata.
Przez cały dzień licytujemy kosz 25 win od właścicieli winnicy Wioletty i Grzegorza Brzostowiczów. Obecnie cena za przedmiot to już 1000 zł, bo tyle zaproponowała Edyta Ogłaza z fundacji 'Kolorowe Motyle’. Finał tej licytacji po godzinie 17.
A przez najbliższe dwie godziny licytować będziemy zestaw 'Zmiennika’, czyli kalendarze na zeszły rok – ale 2020, koszulkę WTP 1313 oraz kubeczek podarowany na naszą akcję przez prężną facebookową grupę Miłośników Filmów Barei oraz piłkę z autografami siatkarskiej reprezentacji Polski podarowaną przez Mariusz Rokitę, prezesa KSZO.
W tym roku Gwiazdki Moc wspiera zakup samochodu – karetki dla ostrowieckich harcerzy, dzięki której mogą nieść pomoc mieszkańcom powiatu.

Ważne wydarzenia