Gwiazdki Moc 2019. Leżąca kotka i Anioły Dobroci to dzisiejsze przedmioty główne

Jeszcze przez godzinę w ramach naszej akcji Gwiazdki Moc licytujemy autorską kolację w Bałtowskim Zapiecku dla dwóch osób. Do hojności śpiewem zachęcała młodzież szkolna z Zespołu Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika.

A od rana w Radiu Ostrowiec trwają licytacje kolejnych przedmiotów podarowanych przez naszych Darczyńców. Swoich właścicieli znalazł świąteczny zestaw skrzatów i harcerskiej choinki, które wylicytowała pani Jadwiga za 200 złotych. Za 750 złotych zlicytowaliśmy roczny karnet na siłownie i trening z trenerem personalnym podarowany na Gwiazdki Moc przez Xtreme Fitness. Skorzysta z niego pani Monika. Zaś Pani Aleksandra wylicytowała za 350 zł voucher do Studia Rzęs podarowany przez panią Agnieszkę Witek.

Dziś przez cały dzień licytujemy także firgurkę 'Leżącej kotki” wykonaną z porcelany a także Dwa Anioły Dobroci zaprojektowane przez Adama Spałę, właściciela Fabryki Porcelany AS Ćmielów z wyjątkowej kolekcji produkowanej od 2004 roku.  Obecnie cena kompletu przedmiotów to 400 zł i to propozycja pana Jacka.

W tym roku zbieramy środki na zakup samochodu – karetki dla ostrowieckich harcerzy. Pomoże ona Harcerskiemu Centrum Pierwszej Pomocy w ratowaniu zdrowia i życia mieszkańców powiatu. Każdy kto zechce wesprzeć naszą akcję może także wpłacać na portalu Zrzutka.pl na Ambulans dla Grupy Ratowniczej. Za każdą złotówkę będziemy wdzięczni.

Wszystkie przedmioty podarowane na licytację przez naszych Darczyńców można oglądać na stronie internetowej radioostrowiec.pl. A licytować można dzwoniąc pod numerem telefonu 41 266 22 66.

Podziel się

Ważne wydarzenia