Gwiazdki Moc 2019. Licytujemy kolejne przedmioty

Komplet pięknej biżuterii – a w nim kolczyki, bransoleta i naszyjnik firmy Spark podarowany przez Małgorzatę Rapacz, właścicielkę salonów Polskie Srebro Złoto Świata licytujemy teraz na antenie Radia Ostrowiec.

Licytację wspierały panie Marta Dobrowolska – Wesołowska oraz Agnieszka Madej.
Jako pierwszy 250 złotych zaproponował nasz redakcyjny kolega Wojtek Socha, a zaraz po tym zadzwoniła pani Ewelina przebijając ją na 300 zł.
Do godziny 15 licytujemy także afrykańskie figurki, które polscy księża na misjach otrzymali od miejscowej ludności. Przekazał ją na licytację biskup sandomierski Krzysztof Nitkiewicz, dodając do tego pięknie wydaną książeczkę z modlitwami do świętych.
A wcześniej pani Małgorzata wylicytowała żywą choinkę podarowaną przez wójta Huberta Żądło, a udekorowaną ręcznie zrobionymi ozdobami przez przedszkolaki i uczniów ze szkół w Bałtowie i Okole. Nasze konto zasiliła kwota 600 zł.
Przed nami jeszcze licytacja kopii certyfikatu UNESCO, dokumentujący wpisanie Rezerwatu Krzemionki na listę Światowego Dziedzictwa wraz z krzemieniem pasiastym, pochodzącym z tutejszych kopalni neolitycznych.
Cały dzień licytować można także gobelin z herbem KSZO podarowany nam przez Zarząd Klubu KSZO 1929 Ostrowiec.
Wszystkie przedmioty podarowane na licytację można oglądać na stronie internetowej radioostrowiec.pl.
A w tym roku Gwiazdko Moc świeci dla ostrowieckich harcerzy. Pieniądze z akcji zostaną przeznaczone na zakup samochodu karetki dla Harcerskiego Centrum Pierwszej Pomocy.

/pcr/

Lista aukcji

Poniedziałek, 16 grudnia 2019 
Wtorek, 17 grudnia 2019 
Środa, 18 grudnia 2019
Czwartek, 19 grudnia 2019
Piątek, 20 grudnia 2019

——————————————————————-
Numer konta „Gwiazdki Moc”. Świąteczna akcja Radia Ostrowiec

Lokalna Grupa Działania “Krzemienny Krąg”

41 8507 0004 2009 9000 2007 0015
z dopiskiem: Gwiazdki Moc – darowizna na cele statutowe

Ważne wydarzenia