Gwiazdki Moc 2019. Pierwsze poniedziałkowe licytacje za nami!

300 złotych za rękawice bokserskie i koszulkę z autografami Ewy Brodnickiej, polskiej królowej boksu zaproponował pan Jerzy Sobkowicz i został ich właścicielem. Z kolei 120 zł za stroik świąteczny florystki Teresy Skóry zaproponował pan Krzysztof, ale przebił go pan Marian oferując 140 zł i w ten sposób wylicytował piękną świąteczną dekorację.  Pięknie dziękujemy.


Wcześniej nasi Słuchacze wylicytowali świąteczne skrzaty wykonane przez Centrum Edukacji Zawodowej Anny Pięcińskiej oraz choinki zrobione przez ostrowieckich harcerzy.
Przez cały dzień licytujemy piłkę z autografem Roberta Lewandowskiego. Finał tej licytacji po 17.00, a jej cena to już 300 złotych. Tyle z piłkę z autografem naszego najlepszego piłkarza daje pan Krzysztof.
Wszystkie przedmioty podarowane na licytację przez naszych Darczyńców można oglądać na stronie internetowej radioostrowiec.pl. A licytować można dzwoniąc pod numer telefonu 41 266 22 66.
W tym roku – przypomnijmy – zbieramy środki na zakup samochodu karetki dla ostrowieckiego Hufca ZHP. Obecny samochód ma już 19 lat i jest w bardzo złym stanie. Koszty napraw przewyższają jego wartość.
Dariusz Czupryński, komendant Hufca ZHP w Ostrowcu zapowiada, że w podziękowaniu za wsparcie harcerzy w każdej szkole, która się do nich zwróci przeprowadzą zajęcia z pierwszej pomocy albo edukacyjne dla dzieci.
Równocześnie akcję można wesprzeć wpłacając na portalu Zrzutka.pl 'Ambulans dla grupy ratowniczej. Każda złotówka przybliżać nas będzie do realizacji tego cudownego celu.

/pcr/

Podziel się

Ważne wydarzenia