Joanna Jędrzejczyk w Ostrowcu

Około 40-stu zawodników sztuk walki uczestniczyło wczoraj w treningu z jedną z najbardziej utytułowanych zawodniczek MMA -Joanną Jędrzejczyk. Obył się z inicjatywy Grzegorza Września, trenera klubu 'One Punch’ w Ostrowcu. Mistrzyni była pod wrażeniem.

– Cieszę się, że ludzie z mniejszych miejscowości interesują się sportami walki bo każdy bez względu skąd pochodzi i kim jest musi podążać za własnymi marzeniami. Ciężka praca może doprowadzić do wielkich sukcesów trzeba tylko w to wierzyć. Ja sama jeszcze kilka lat temu pracowałam w sklepie rodzinnym za niewiele ponad tysiąc złotych. Ale zawsze w siebie wierzyłam i ciężko pracowałam by osiągnąć sukces. Podczas treningu starałam się przybliżyć tajniki tego sportu i przekazać miłośnikom sztuk walki kilka rad – podkreślała Joanna Jedrzejczyk.

Trening z mistrzynią był ogromnym przeżyciem m.in. dla 17-sto letniej Martyny Kierczyńskiej, mistrzyni Europy w K1 w muay thai, która na trening z mistrzynią przyjechała aż z Głogowa.

– Trenuje sztuki walki od kilku lat, dziś spełniło się moje wielkie marzenie. Trenowałam z samą Joanną Jędrzejczyk, jestem bardzo szczęśliwa – podkreślała.

Joanna Jędrzejczyk, to polska zawodniczka boksu, muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki (MMA). Jest trzykrotną zawodową mistrzynią świata, dwukrotną mistrzynią Europy oraz pięciokrotną mistrzynią Polski w boksie tajskim. Jest też pierwszą Polką w organizacji MMA oraz mistrzynią w wadze słomkowej (do 52 kg) w latach 2015–2017.
Trening z Joanną Jędrzejczyk to zdaniem organizatorów z klubu One Punch – także motywacja do nieustawania w wysiłku i forma promowania sztuk walki wśród dzieci i młodzieży. Skuteczna – podkreślmy – co pokazało wczorajsze spotkanie.
/mag,marsz/

Ważne wydarzenia