Mikołajki z zespołem Champion

żródło: pixabay.com

W piątek obchodzić będziemy Mikołajki. To święto jest dniem szczególnie lubianym przez dzieci, bo to dla nich organizowane są różnego rodzaju wydarzenia.

Tego dnia Ostrowiecki Browar Kultury będzie gościł podopiecznych z ostrowieckiego Zespołu Szkół Specjalnych. Oprócz wizyty świętego Mikołaja i prezentów, na scenie pojawi się także szkolny zespół 'Iskierki’ z nową choreografią.

– Przygotowania już trwają. Dzieci od kilku dni o niczym innym nie mówią. Po prostu nie mogą się doczekać – mówi Magdalena Wykrota- Skóra, dyrektor placówki i dodaje, że tegoroczne Mikołajki będą wyjątkowe. – Specjalnym prezentem będzie wylicytowany, w ubiegłym roku w ramach akcji „Gwiazdki Moc”, koncert zespołu Champion. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Radiu Ostrowiec za to, że nas tak wspiera i że zawsze możemy na nich liczyć – podkreśla.

Podziękowała także wszystkim osobom, które zaangażowały się w akcję Mikołajki dla dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych. – W imieniu własnym, kadry pedagogicznej oraz wszystkich uczniów dziękuję przedstawicielom Ostrowieckiego Browaru Kultury, który udostępnił na to wyjątkowe wydarzenie salę oraz zespołowi Master Team za udostępnienie nagłośnienia na to wydarzenie.

A Mikołajki już jutro.

/paw/

Podziel się

Ważne wydarzenia