Marzena Okła-Drewnowicz rozmawiała z mieszkańcami Ostrowca

Marzena Okła-Drewnowicz, kandydatka Koalicji Obywatelskiej z ramienia Platformy Obywatelskiej do sejmu, startująca z pozycji trzeciej na liście w województwie świętokrzyskim odwiedziła Targowisko Miejskie w Ostrowcu Świętokrzyskim. Podczas wizyty posłanka zachęcała do udziału w wyborach 13 października.

– Byłam bardzo mile zaskoczona, ponieważ odwiedzający, robiący zakupy rozmawiali ze mną o moim programie czyli o projekcie Polska Seniora, co mnie osobiście bardzo zaskoczyło. W moim przekonaniu świadczy to o tym , że problem starzejącego się społeczeństwa jest dla ludzi bardzo ważny, a może nawet dla ludzi starszych – najważniejszy – mówiła posłanka Marzena Okła-Drewnowicz i dodała, że tematów do rozmów nie brakowało, a mieszkańcy Ostrowca zwracali głównie uwagę na rosnące ceny żywności i leków.
– Słyszałam takie opinie, że ludzie otrzymali 13-tą emeryturę i dobrze. Ale podwyżki cen są tak duże, że „zjadają” im te dodatkowe pieniądze.

Nawiązując do trwającej kampanii wyborczej posłanka Platformy Obywatelskiej zapewniła, że ten tydzień to walka o każdy głos i ona, podobnie jak inni kandydaci będzie o nie zabiegać.

/paw/

Podziel się

Ważne wydarzenia