„Dwójka Cyrańskiego Dla Świętokrzyskiego”

Walka o głosy i przychylność obywateli trwa. Poseł Adam Cyrański startujący z miejsca 2 listy Koalicji Obywatelskiej w województwie świętokrzyskim spotka się jutro z mieszkańcami Ostrowca o godzinie 10 na Targowisku Miejskim.

Chce rozmawiać o swoim programie wyborczym 'Dwójka Cyrańskiego dla Świętokrzyskiego’. Kandydat pojawi się także na osiedlach Słonecznym, Rosochach i Ogrodach. Rozdawać będzie także gazetę informacyjną, w której szczegółowo omówione zostały poszczególne postulaty jego programu wyborczego.
– Moim głównym celem jest rozbudowa drogi S74 i połączenie z węzłem autostradowym oraz rozwijanie miejsc w których mogłaby się rozwijać przedsiębiorczość jak np. Obice. Wpłynąć miałoby to korzystnie na przemysł całego województwa w tym Ostrowca – mówi poseł Adam Cyrański.

Dodaje, że takie spotkania to świetna okazja do poznania bliżej wyborców, ich problemów oraz świetny sposób do nawiązania dialogu.
-Każda miejscowość tak jak jej mieszkańcy mają różnego rodzaju priorytety. Dla jednych ważna jest infrastruktura drogowa, inni stawiają na rozwój kultury czy pomoc socjalna. Na pewno na najbliższym spotkaniu w Ostrowcu będę starał się także podjąć rozmowę w sprawie rozwoju gospodarczego województwa.
Poseł Cyrański bierze udział w spotkaniach nie tylko z mieszkańcami miast w województwie ale także wieloma stowarzyszeniami. W środę uczestniczył m.in. w debacie na temat zagrożenia smogiem organizowanej przez Stowarzyszenie 'Przyjazne Kielce’ oraz Fundację im. Stefana Artwińskiego.

/błaż/

Podziel się

Ważne wydarzenia