Laureat konkursu fotograficznego Radia Ostrowiec: „Wyzwala się adrenalina i przychodzą nowe pomysły”

Nagrody dla laureatów wakacyjnego konkursu Radia Ostrowiec 'A życie się toczy’ wręczone. W naszej redakcji mięliśmy przyjemność gościć nagrodzone osoby oraz sponsorów, którzy osobiście je przekazali.
Przypomnijmy, że zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu został pan Radosław, autor zdjęcia 'A czas się toczy’, przedstawiającego kobietę pchającą wózek z dzieckiem na tle tablicy z klepsydrami.
Nagrodę ufundowaną przez Ośrodek Szkolenia Kierowców RYWAL Karol Lasota w postaci kursu prawa jazdy odebrała siostrzenica, pani Sonia. – Wujek jeździ po świecie i szuka nowych inspiracji – wyjaśnia. – Wujek zajmuje się fotografią od wielu lat i to ja go poprosiłam, żeby spróbował swoich sił w konkursie. Z tematem trafił świetnie i byłam pewna zwycięstwa – dodaje. Autor fotografii, jak się okazało nie ma uprawnień do kierowania pojazdami i najpewniej nagrodę wykorzysta osobiście. Do pana Radosława trafił też klimatyzator przenośny ufundowany przez Hurtownię Elektryczną ASAJ w Ostrowcu za drugie miejsce w głosowaniu internautów.
Drugą nagrodę w konkursie głównym i kuchenkę mikrofalową ufundowaną przez RTV MAX ELEKTRO w Ostrowcu zdobył pan Zbigniew – uwiecznił kobietę wyprowadzającą krowy na pastwisku, a trzecią pan Michał za spacerującego po plaży z telefonem przy uchu mężczyznę w garniturze. Odebrał Klimatyzator od hurtowni Asaj. Taką samą nagrodę otrzymała także za pierwsze miejsce w ocenie internatów pani Izabela. Na kolejną edycję naszego konkursu już czeka pan Marek, którego fotografia 'Dla przyszłych pokoleń…’ wykonana na zamku w Ogrodzieńcu podczas pleneru malarskiego została wyróżniona przez internatów trzecim miejscem. – W takim konkursie wyzwala się adrenalina i przychodzą nowe pomysły – wyjaśnia.
Laureatom i wszystkim uczestnikom jeszcze raz gratulujemy kreatywności i wspaniałych prac. Przypomnijmy, że przez dziewięć tygodni trwania konkursu napłynęło do nas ponad dwieście prac.

/pcr/

Podziel się

Ważne wydarzenia