Finał konkursu fotograficznego ” A życie się toczy…”

Wakacje za nami i tym samym konkurs fotograficzny „A życie się toczy…” dobiegł końca.
W sumie przez dziewięć tygodni napłynęło do nas ponad dwieście prac, z których co tydzień wybieraliśmy zdjęcie tygodnia.

Zwycięzcą tej edycji konkursu został pan Radosław, autor zdjęcia „A czas się toczy”. W nagrodę otrzymuje kurs prawa jazdy ufundowany przez Ośrodek Szkolenia Kierowców RYWAL Karol Lasota.
To samo zdjęcie zajęło również drugie miejsce w głosowaniu internautów, zdobywając nagrodę którą był klimatyzator przenośny ufundowany przez Hurtownię Elektryczną ASAJ w Ostrowcu.

Drugie miejsce zajęło zdjęcie wykonane przez pana Zbigniewa przedstawiające kobietę wyprowadzającą krowy na pastwisku. Nagrodą jest kuchenka mikrofalowa ufundowana przez RTV MAX ELEKTRO w Ostrowcu.

Autorem zdjęcia pod tytułem „Każde miejsce jest dobre do pracy”, które zajęło trzecie miejsce jest pan Michał. Klimatyzator przenośny ufundowany przez Hurtownię Elektryczną ASAJ w Ostrowcu trafia do niego.

W głosowaniu internautów zwyciężyła pani Izabela, która nadesłała zdjęcie przedstawiające pozostałości walcowni profili zimnogiętych w Ostrowcu. W nagrodę otrzymuje klimatyzator przenośny ufundowany przez Hurtownię Elektryczną ASAJ w Ostrowcu oraz voucher do Farmy Świętokrzyskiej.

Trzecie miejsce zajęło zdjęcie wykonane przez pana Marka pod tytułem „Dla przyszłych pokoleń…” wykonane na zamku w Ogrodzieńcu podczas pleneru malarskiego.

Autorom zwycięskich prac gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i zapraszamy do zabawy w kolejnej jego odsłonie za niecały rok.

Ważne wydarzenia