W sobotę piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec zagrają mecz przyjaźni z Lechem Poznań

foto: Kszo Ostrowiec

Piłkarze KSZO 1929 i Lecha Poznań już w najbliższą sobotę zagrają ze sobą w meczu przyjaźni.

– Godzina „W” zbliża się wielkimi krokami, jesteśmy bardzo podekscytowani jako organizatorzy, ciśnienie rośnie, czekamy na Lecha z niecierpliwością. Do załatwienia zostały drobne szczegóły -mówi Sebastian Mazur, dyrektor sportowy KSZO.

„Kolejorz” zamelduje się w Ostrowcu w piątek. Znamy też menu drużyny z Wielkopolski podczas pobytu w Ostrowcu. Jak przyznaje Sebastian Mazur to dość wyszukane potrawy takie jak: grilowane bataty, jagnięcina, cielęcina, czy dania z indyka….wszystko w ilości nie przekraczającej 300 gram.
Drużyna z Poznania siedem razy zdobywała tytuł mistrza Polski, pięć razy Puchar Polski i sześć-Superpuchar Polski. Wielokrotnie uczestniczyła w rozgrywkach o europejskie puchary.
Pomarańczowo-czarni do tej pory mierzyli się z “Kolejorzem” czterokrotnie, w czasie kiedy występowali w najwyższej klasie rozgrywkowej.
W Ostrowcu powinniśmy zobaczyć kilku topowych graczy, którzy występują w ekstraklasie, to Darko Jevtić czy Maciej Makuszewski.
Można jeszcze kupować bilety na wyczekiwany przez ostrowieckich kibiców mecz. Są one dostępne w klubie przy ul. Świętokrzyskiej. Cena biletu to 10 zł. Organizatorzy przewidzieli 6600 wejściówek. Do tej pory sprzedano już ok. czterech tysięcy.
Bezpłatny wstęp przysługuje dzieciom do 12 roku życia, osobom ze znacznym stopniem niepełnosprawności oraz tym, którzy zakupili karnet na rundę jesienną sezonu 2019/2020.
Przypomnijmy, że spotkanie rozegrane zostanie 7 września o 17.00 na Miejskim Stadionie Sportowym “KSZO” w Ostrowcu i wpisuje się w obchody 90-lecia istnienia Klubu Sportowego Zakładów Ostrowieckich.
/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia