Nowe władze w WSBiP w Ostrowcu

źródło: pl.wikipedia.org

Doktor Paweł Gotowiecki objął funkcję rektora Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu. 1 września rozpoczęła się czteroletnia kadencja nowych władz.

Doktor Paweł Gotowiecki, dotychczasowy prodziekan uczelni i były dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Technicznych WSBiP z wykształcenia jest historykiem. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt publikacji naukowych z zakresu historii, politologii, a także stosunków międzynarodowych.

Był prezesem Środkowoeuropejskiego Instytutu Badań i Analiz Strategicznych, a także wykładowcą na Uniwersytecie w Czernowicach na Ukrainie. Obecnie jest także członkiem Światowej Rady Badań nad Polonią, a od 2014 roku zastępcą redaktora naczelnego czasopisma 'Ante Portas – Studia nad Bezpieczeństwem”.

Nowym dziekanem Wydziału Nauk Społecznych i Technicznych został doktor Przemysław Furgacz, politolog, dotychczasowy kierownik Katedry Ekonomii, specjalista w zakresie ekonomiki bezpieczeństwa i międzynarodowych stosunków gospodarczych.

Nie zmienił się dziekan Wydziału Pedagogiki i Nauk o Zdrowiu – jest nim wciąż dr Grażyna Kałamaga oraz kanclerz uczelni, którym jest mgr inż. Józef Tyburczy.

/paw/

Podziel się

Ważne wydarzenia