IFRE-EXPO 2019 – trzecie największe targi strażackie w Polsce

Po raz trzeci Targi Kielce zmieniają się w największą remizę strażacką. Od jutra do 8 czerwca będzie można oglądać tam prezentacje najnowszego sprzętu, pojazdów i technologi wykorzystywanych przez straż pożarną.

– Targi „IFRE-EXPO” to wystawa skierowana dla strażaków. Zaprezentowany zostanie sprzęt, ubrania oraz pojazdy strażackie, które cieszą największym zainteresowaniem. Firmy uczestniczące
w tym wydarzeniu zaprezentują również wiele nowinek technologicznych z całego świata – mówi Urszula Kołodziejczyk z biura prasowego Tagów Kielce.

Zaprezentowane zostaną m.in. elementy wyposażenia strażaków, sprzęt ratowniczy, węże gaśnicze, środki gaśnicze i neutralizujące oraz odzież strażacką przeznaczoną dla służb specjalnych.
W sumie na „IFRE -EXPO” pojawi się 127 wystawców.

– Nie zabraknie także pokazów i spotkań ze znanymi strażakami. Zaprezentują się mali strażacy ze Stąporkowa, psy ratownicze z Nowego Sącza oraz porozmawiać z Agnieszką Wojciechowską, która otrzymała tytuł „najtwardszej” kobiety w straży pożarnej w całej Europie – dodaje Urszula Kołodziejczyk.

Na wystawie będzie można podziwiać zmagania drużyn strażackich oraz wziąć udział w konkursach.
Warto dodać, że wstęp na te targi jest wolny, a zaczynają się jutro o godzinie 10.

/błaż/

Ważne wydarzenia