Kolejny podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków zatrzymany

Ostrowieccy policjanci zatrzymali 25-latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Nerwowo zachowującego się mężczyznę, o którym już wcześniej wiedzieli, że może być w posiadaniu narkotyków, przeszukali w czwartek po południu funkcjonariusze patrolujący miasto.

Znaleźli przy nim dwa zawiniątka z zawartością suszu roślinnego i białego proszku. W wynajmowanym przez niego mieszkaniu tego samego dnia znaleźli jeszcze wagę elektroniczną, kruszarkę, szklaną fajkę wodną, a także nasiona konopi, a także uprawę nielegalnych rośli, 145 gramów amfetaminy, 237 gramów marihuany oraz ponad 200 tabletek MDMA. Policjanci zabezpieczyli też prawie 4 000 złotych, które mogły pochodzić z przestępczego procederu.
W piątek mężczyzna trzy zarzuty, a w sobotę stanął przed sądem. Został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 10 lat więzienia.
Przypomnijmy, że tydzień wcześniej ostrowieccy kryminalni zatrzymali 48-latka, który również był w posiadaniu znacznej ilości narkotyków, aparatury do ich wytwarzania a także broń.
/bart/

Ważne wydarzenia