Jak pozyskać środki unijne dowiedzą się przedsiębiorcy

’Dofinansowania dla przedsiębiorstw z Funduszy Europejskich w 2019 r” – to temat spotkania adresowanego dla przedsiębiorców, a organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sandomierzu.

Odbędzie się jutro w urzędzie gminy Waśniów – Poświęcone będzie konkursom ogłaszanym przez Urząd Marszałkowski, a w szczególności konkursowi z działania 2.5 „Wsparcie Inwestycyjne Sektora MŚP” – mówi Beata Studniarek, dyrektor Departamentu Kontroli i Certyfikacji Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach. Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się jak pozyskiwać środki z funduszy europejskich, omówione zostaną zasady składania wniosków w konkursach i kryteria oceny projektów. – Ponadto przedstawimy dofinansowanie z krajowych programów operacyjnych oraz dostępną ofertę pożyczek i poręczeń dostępnych dla przedsiębiorstw.- dodaje dyrektor Studniarek.
Szkolenie poprowadzi Marek Kowalski, pracownik Lokalnego Punktu Informacyjnego. Początek o godzinie 10, wstęp jest bezpłatny. dziś takie spotkanie odbyło się w Kunowie. W sumie w kwietniu i maju zaplanowano 24 takie spotkania i szkolenia w różnych miejscowościach regionu..

/pit/

Podziel się

Ważne wydarzenia