Musical „Oh My God!” po raz kolejny na deskach Etiudy

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 po raz kolejny wystawiają musical 'Oh My God!’ oparty na słynnym muzycznym przedstawieniu 'Mamma Mia!’.
Dziś młodzi aktorzy zaprezentowali się przed uczniami szkół podstawowych na deskach Etiudy o godz. 10:30, a o godz. 17:00 szykują występ dla wszystkich mieszkańców. Rozalia Machnicka, dyrektor 'siódemki’ mówi, że decyzja o ponownym wystawieniu spektaklu wynika z wielkiego zainteresowania widzów – Pierwszy spektakl bardzo się podobał, dostawałam mnóstwo telefonów z gratulacjami i prośbami by wystawić go ponownie. A dzisiejszy spektakl także został bardzo ciepło przyjęty przez młodzież szkolną. Młodzi aktorzy podkreślają, że dobrze czują się w swoich rolach.
Alan Majewski, wcielający się w rolę Harrego  – Bardzo dobrze czuję się jako aktor, sprawia mi to przyjemność i myślę, że mógłbym z tym wiązać przyszłość – mówi Alan. Nasi aktorzy zachęceni sukcesem musicalu zdecydowali się zaprezentować go także poza granicami miasta. Wystąpią w Bełchatowie i… w Warszawie – Prowadzimy już zaawansowane rozmowy z jednym z domów kultury w Warszawie i tam z naszym spektaklem pojedziemy. Później jeszcze planujemy występ w Bełchatowie – mówi Rozalia Machnicka. Premiera spektaklu miała miejsce 3 grudnia ubiegłego roku, a dzisiejszy występ kinie Etiuda jest otwarty dla wszystkich chętnych.

/pit/

Podziel się

Ważne wydarzenia