Kolejny mecz siatkarek KSZO z „Dopingiem na Medal”

Duże wsparcie od kibiców biorących udział w konkursie organizowanym przez Radio Ostrowiec i klub KSZO Ostrowiec, słychać było z trybun hali MOSIR-u podczas ostatniego meczu pomarańczowo – czarnych rozgrywanego w sobotę z Pałacem Bydgoszcz.
Reprezentacja kibiców ze Szkoły Podstawowej nr 5 liczyła blisko 40 osób, co dało jej miano najliczniejszej. Oprócz 'piątki’ ostrowieckie siatkarki wspierali też kibice z innych placówek.

Wioletta Walerowicz , opiekun kibiców z 'piątki’ podkreśliła, że w zabawę angażuje się coraz więcej osób ze środowiska szkolnego, od uczniów przez nauczycieli, na rodzicach kończąc.

Warto nadmienić, że siatkarki zdobyły pierwsze punkty w tym roku, co jest też zasługą wspaniałych ostrowieckich kibiców.

Przypomnijmy, że nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie jest wycieczka do Energylandii i trening z siatkarkami KSZO. Za drugie miejsce wyjazd do Energylandii, a za miejsce trzecie specjalny trening z drużyną siatkarek KSZO Ostrowiec i poczęstunek w Primo Pizza. Zwycięzców poznamy w marcu.

/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia