Trwa konkurs „Doping na medal”

To był już drugi mecz ostrowieckich siatkarek z dopingiem szkolnych grup, które przyłączają się do akcji Radia Ostrowiec i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji 'Doping na medal’.

Stałych kibiców zasiliła grupa około 50-ciu uczniów z czterech szkół: podstawówek nr 4 i 5 z Ostrowca oraz szkoły podstawowej im. Antoniego Hedy Szarego z Kunowa, a także młodzieży z Zespołu Szkół nr 3, czyli dawnego THMu. Pomarańczowo czarne do walki zagrzewali przyśpiewkami. Pojawiły się również transparenty i efekty dźwiękowe w postaci kołatek i bębnów.
Uczestnicy konkursu 'Doping na medal’ dopingując – świetnie się bawili – a opiekunowie grup podkreślali, że młodzież chętnie bierze udział w tej inicjatywie.

– Pomimo wielu zajęć szkolnych, nasz młodzież znajduje również czas aby przyjść na mecz i wesprzeć naszą drużyną – mówi Magdalena Kaniewska, opiekun grupy z THM-u.

Zespół KSZO uległ ostatecznie Legionovii Legionowo. Kolejny mecz na własnym boisku rozegrają 13 lutego z Developressem Rzeszów.
Przypomnijmy, że grupy kibiców na wybrany mecz ligowy mają wstęp wolny.
Zgłaszać swój udział należy w klubie KSZO OSTROWIEC na adres mailowy, który jest dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce 'Doping Na Medal’.
Nagrodą za zajęcie pierwszego i drugiego miejsca jest m.in. całodniowa wycieczka do Parku Rozrywki Energylandia, a za miejsce trzecie specjalny trening z drużyną siatkarek KSZO Ostrowiec.

/błaż/

Podziel się

Ważne wydarzenia