Trwa ostatni dzień akcji „Gwiazdki Moc”

To już ostatni dzień naszej świątecznej akcji Gwiazdki Moc 2018.
Zakończyliśmy właśnie licytację trzech przedmiotów.

Serii kolekcjonerskiej z Muzeum Porcelany AS Ćmielów z porcelanową figurką “Dziewczyna siedząca”, 'Bombką Kolekcjonerską” 2018 z porcelany, projektu Adama Spały oraz zaproszenia VIP do Muzeum Żywej Porcelany
Kolekcję wylicytował pan Tomasz za kwotę 800 zł.
Pod młotek poszło też podarowane przez gościniec “Bałtowski Zapiecek” zaproszenie na kolację dla 2 osób w dniu 30 marca – za który pani Agnieszka zaoferowała 150 złotych, a przebiła ją Pani Monika oferując 350zł.
Wylicytowaliśmy także fotografię Ewy Gawlik 'Skrzydło motyla’. Ten sam wzór ozdabiał limitowaną serię kubeczków RO, które licytowaliśmy w ramach Gwiazdki Moc przed rokiem. Pani Teresa zaproponowała za pięknie oprawioną pracę 200 złotych, ale finalnie fotografię wylicytowała Ewa Jurkowska-Siwiec za 400zł.
Zakończyliśmy już licytację koszulki z autografem Mahmeda Khalidova, międzynarodowego mistrz KSW w wadze półciężkiej z 2009 roku oraz wadze średniej z 2015 roku.
Walczyli o nią był bramkarz KSZO Karol Szewczyk, pani Kamila, ale wygrał pan Jacek, który zaoferował 300 złotych.
Cudowny rysunek 'Pielęgnuj marzenia’, który został podarowany przez Roberta i Edytę Rzechowicz z córką Bianką, uczennicą Zespołu Szkół Specjalnych został wylicytowany za 250 złotych przez pana Kermita.
A ręcznie robiony Kij deszczowy – nieprawdopodobnie brzmiący instrument muzyczny wywodzący się z Ameryki Południowej, który wykonał pan Robert, tata Bianki – tak ujął obecnego w studiu Karola Szewczyka, że dał 200 złotych. I zapowiedział, że będzie jego dźwiękami relaksował młodych szczypiornistów przed meczami.
Przez cały dzień licytujemy dziś prywatny koncert ostrowieckiego zespołu Champion. 1500 złotych zaoferował pan Filip w imieniu Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.
Zakończyliśmy już licytację stroika wykonanego przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych i ta piękna kompozycja ozdobi świąteczny stół pana Rafała, który zaoferował najwyższą kwotę – 250 złotych. A obraz 'Anioł Pszeniczny’ wylicytowała pani Monika z Restauracji Ziemiańska za 500 złotych.
A teraz zaczynamy licytować obraz zatytułowany 'Wieża’ podarowany przez Zbigniewa Sawaryna oraz weekendowy pobyt w osadzie Jutrzenka w Chańczy podarowane przez państwa Edytę i Krzysztofa Chyżowskich.
/pcr/

Podziel się

Ważne wydarzenia