Ostatni dzień naszej akcji „Gwiazdki Moc”

To już ostatni dzień naszej świątecznej akcji Gwiazdki Moc i dzieje się pięknie…

Właśnie zakończyliśmy licytację stroika wykonanego przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych i ta piękna kompozycja ozdobi świąteczny stół pana Rafała, który zaoferował najwyższą kwotę – 250 złotych.
Znalazcę o wielkim sercu znalazł już także obraz 'Anioł Pszeniczny’ autorstwa Wioletty Sado, a podarowany nam przez nauczyciela plastyki Janusza Kozłowskiego.
Obraz trafi do pani Moniki z restauracji Ziemiańska za 500 złotych.
W tej godzinie rozpoczynamy licytację Koszulki z autografem Mahmeda Khalidova, którą sam nam podarował. Mahmed Khalidov to międzynarodowy mistrz KSW w wadze półciężkiej z 2009 roku oraz wadze średniej z 2015 roku.
Do 11 licytujemy także dwa przepiękne przedmioty podarowane nam przez państwa Roberta i Edytę Rzechowicz z córką Bianką, uczennicą Zespołu Szkół Specjalnych. To piękny rysunek 'Pielęgnuj marzenia’ oraz ręcznie robiony Kij deszczowy – nieprawdopodobnie brzmiący instrument muzyczny wywodzący się z Ameryki Południowej.
Przez cały dzień licytujemy dziś prywatny koncert ostrowieckiego zespołu Champion. Ostatnia propozycja za taki koncert to 200 złotych i to oferta pani Edyty.
/pcr/

Ważne wydarzenia