Gwiazdki Moc, waleczny dzień czwarty

Czwarty dzień naszej akcji Gwiazdki Moc… i jest moc.

Zakończyliśmy właśnie waleczną licytację rękawic bokserskich wielokrotnej mistrzyni świata Agnieszki Rylik z jej autografem.
Licytację z kwotą 200 złotych rozpoczął pan Mariusz.
Ale szybko został przelicytowany… i to wielokrotnie.
Rękawice Agnieszki Rylik poszły ostatecznie za 1200 złotych. Tyle zaoferował pana Maciej. Gratulujemy i przypomnijmy, że pan Maciej otrzyma także gadżety od Kamila 'Larsa’ Ruszkowskiego, właściciela studia muzycznego 'Baza’, a także serię treningów indywidualnych, które przeprowadzi sekcja bokserska KSZO.

Jest już także po licytacji obrazu 'Krajobraz’, który podarował nasz kolega Marcin Szymański. Pan Piotr na początek zaproponował 500 złotych, ale kiedy usłyszał, że obecne w studiu Aneta Pierścińska Maruszewska, dyrektor CKU, Beata Krauze-Składanowska, dyrektor integracyjnego Przedszkola numer 12 i Marta Dobrowolska-Wesołowska, dyrektor szkoły podstawowej numer 5 na Ogrodach dołożyły do obrazu niespodzianki od siebie – znów zadzwonił, a później ponownie przeblicytował sam siebie. Dzięki licytacji tego przedmiotu mamy 1500 złotych.
Mamy już także 250 złotych od pani Eli, która wylicytowała stroik wykonany przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych.
A teraz rozpoczynamy licytację ukulele od Viktorii Pongowskiej, plastrona startowego od stowarzyszenia Ostrobiec, a także biżuterii od Małgorzaty Rapacz, właścicielki salonów 'Polskie Srebro -Złoto Świata’. Tę licytację rozpoczęliśmy w poniedziałek, ale ze względu na awarię linii telefonicznej musieliśmy ją przerwać i wracamy do niej właśnie teraz.

Przez cały dzień licytujemy dziś Kosz win z Winnicy Wioletty i Grzegorza Brzostowiczów z Opatowa
W tej sprawie zadzwoniła już do nas pani Agnieszka jest już 200 złotych za kosz win.

/pcr/

Podziel się

Ważne wydarzenia