Gwiazdki Moc 2018. Szalone licytacje za nami i przed nami!

Gwiazdki Moc – trwa nasza licytacja.

Przed chwilą zakończyliśmy nasze kolejne licytacje złotej biżuterii podarowanej przez panią Małgorzatę Rapacz, właścicielkę salonów Polskie Srebro. Złoto Świata oraz ukulele podarowane przez Viktorię Pongowską.
Pan Piotr Lichota, który wcześniej za 1500 zł wylicytował obraz zaproponował za celebrytkę 400 zł, a za pierścionek 600 zł.
Przebił go pan Maciej, który krążąc po regionie specjalnie zatrzymał się w miejscu, w którym łapał zasięg radia, by licytować i zaoferował za celebrytkę 600 zł. Po czym pan Piotr, który twierdził, że biżuteria musi stanowić komplet dał za celebrytkę 700 zł. I pan Maciej 800 zł. Finalnie naszyjnik wylicytował pan Maciej za 1000zł.
O ukulele bój toczyli pani Monika i pan Roman. Pan Roman zaoferował 200 zł, a przebił go pan Krzysztof proponując 300 zł. Finalnie 600zł zaoferował pan Dariusz i przekazał ponownie Victorii ukulele.
Za plastron podarowany przez Stowarzyszenie Ostrobiec pan Sławek zaoferował 150 zł.
A podczas tej części programu licytację wspierało Studio Wokalne „Pandora” pod dyrekcją Ewy Goworowskiej.
W poprzedniej godzinie zakończyliśmy licytację rękawic bokserskich wielokrotnej mistrzyni świata Agnieszki Rylik z jej autografem. Rękawice powędrowały ostatecznie za 1200 złotych do pana Macieja.
Mamy także 250 złotych od pani Eli, który wylicytował stroik wykonany przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych.
Przez cały dzień licytujemy dziś kosz 20 tu win z Winnicy Wioletty i Grzegorza Brzostowiczów z Opatowa
Pani Agnieszka zaoferowała za kosz 200 zł. Ta licytacja zakończy się około godz. 17.30
/pcr/

Ważne wydarzenia