Akcja 'Gwiazdki Moc’. Dzień 3. Gwiazdka ma moc!

5850 złotych tyle przyniosły dzisiejsze licytacje świątecznej akcji Radia Ostrowiec 'Gwiazdki Moc’.
Piłka Ligi Narodów z autografami polskiej reprezentacji została wylicytowana za 1200 złotych, a jej właścicielem zostało Stowarzyszenie Ćmielowiacy, w imieniu których licytowała Jolanta Madioury.
Wcześniej garnitur do kawy “Sofia” dla 6 osób, z imbrykiem, dzbankiem do mleka, cukiernicą i zestawem filiżanek i talerzyków do ciasta wyprodukowany przez Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież, a podarowany przez Joannę Suską, burmistrz Ćmielowa 'poszedł’ za 600 zł, a wylicytowała go pani Agnieszka. A panią burmistrz wspierały mieszkanki gminy Ćmielów z Kół Gospodyń Wiejskich, które opowiadały o tradycjach i zwyczajach świątecznych oraz śpiewały ludowe piosenki.
Zakończyliśmy także licytację trzech przedmiotów podarowanych przez Bolesława Wiącka, właściciela firmy Bomar.
I mamy 500 złotych za srebrne spinki z konturem Polski i cyrkonią – wylicytowała je pani Ewa, która w studiu – podczas licytacji śpiewała kolędy razem ze swoim chórem Coro Cantorum.
Pani Ewa otrzymała jeszcze od pana Bolesława z firmy Bomar w podziękowaniu za piękną licytację – prezent – srebrne spinki z onyksem i srebrnym godłem polskim – takie same, jakimi prezydent obdarował naszą reprezentację Polski w piłce nożnej – przed Mistrzostwami Europy.
Spinki z krzemieniem pasiastym wylicytował pan Andrzej za 200 złotych.
A unikalną zakładkę do książki z krzemieniem, którą ma jeszcze tylko Kancelaria Prezydenta wylicytował pan Paweł za 400 złotych.
Za 550 złotych roczny karnet do Xtreme Fitness w Galerii Łysica wylicytował pan Sebastian
1050 złotych zasili pulę środków naszej akcji Gwiazdki Moc dzięki licytacji 'Aniołów dobroci’ i stroika świątecznego podarowanego przez starostę Marzenę Dębniak. Starosta dodatkowo zaoferowała kawę w swoim gabinecie.
Stroik wylicytował w imieniu Związku Nauczycielstwa Polskiego pan Krzysztof.
Wszystkim Darczyńcom, licytującym, naszym gościom pięknie dziękujemy!
Przypominamy, że zbieramy na wsparcie Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowcu, gdzie uczą się dzieci z niepełnosprawnościami. Pragniemy przy Państwa pomocy wesprzeć ich w urządzeniu Pracowni Zawodów i Sali Doświadczania Świata.
/pcr/

Ważne wydarzenia