Trwa Gwiazdki Moc. Padają kolejne rekordy

Gwiazdki Moc – trwa świąteczna akcja Radia Ostrowiec, podczas której licytujemy przedmioty, a dochód przeznaczymy na wsparcie Zespołu szkół Specjalnych w Ostrowcu.
Do 13.00 licytujemy koszulkę z autografem Anity Włodarczyk podarowaną przez Mariusza Paszkiela, dyrektora marketingu hotelu Marriot oraz jodłę kaukaską o wysokości około 230 cm wraz z piękną gwiazdą betlejemską zaoferowaną przez firmę Medax z Ostrowca.
Swoich nabywców znalazł już stroik wykonany przez podopiecznych Zespołu Szkół Specjalnych. Wylicytował go pan Michał za 200 zł
Także miś WOŚP i płyta z autografami członków zespołu Kobranocka, które wylicytował pan Piotr z Bergen łącznie oferując 800 zł.
Wciąż trwa licytacja piłki z autografem Kuby Błaszczykowskiego, za którą pani Ksymena zaoferowała 1500 zł. – Na razie to 1500. To szczytny cel. Ja pracuję w tej szkole, zachęcam wszystkich do udziału w tej akcji, bo dzieci są fantastyczne i potrzebują wsparcia – mówiła na antenie radia.
Piłkę mundialową licytować będziemy do godz. 17.30.
W tym roku pragniemy zgromadzić środki, które pozwolą urządzić Pracownię Zawodów, w której podopieczni Zespołu szkół Specjalnych mogliby uczyć się fachu.
Chcielibyśmy także doposażyć tzw. Salę Doświadczania Świata. To w niej dzięki nowoczesnym technologiom podopieczni uczniowie przy pomocy terapeutów mogą się rehabilitować.
Akcja trwa przez cały tydzień, a wszystkie przedmioty przeznaczone na licytację są opisane na naszej stronie internetowej w zakładce „Gwiazdki Moc”. Tam też można obejrzeć zdjęcia wszystkich przedmiotów do licytacji.

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia