Finał Konkursu fotograficznego „Zielono Mi”

Wakacje dobiegają końca, a wraz z nimi nasz fotograficzny konkurs „Zielono Mi”.

Od początku lipca do naszej redakcji nadesłaliście Państwo w sumie ponad pół tysiąca zdjęć. W każdym tygodniu wybieraliśmy jedno, które otrzymywało tytuł „Zdjęcia tygodnia”. Ostatnie wybierzemy w najbliższy poniedziałek 3 września.
Spośród wszystkich laureatów „Zdjęcia tygodnia” wyłonimy zwycięzcę całego konkursu „Zielono Mi”, a wyniki wielkiego finału ogłosimy 7 września na naszej antenie w audycji „W dobrym miejscu, w dobrym czasie”. Autor „Zdjęcia Wakacji” otrzyma nagrodę główną, którą jest 3-dniowy pobyt dla dwojga w trzygwiazdkowym hotelu w Szczawnicy ufundowany przez Biuro Turystyczno – Usługowe “Delfin” w Ostrowcu.
Uhonorujemy także drugie i trzecie miejsce:
II miejsce – voucherem na zakupy o wartości 1000 zł ufundowanym przez Sklep rowerowy Agat w Ostrowcu,
III miejsce – 32 calowym telewizorem ufundowanym przez Biuro Ochrony Osób i Mienia SCORPION w Ostrowcu.
Swojego wyboru będą mogli dokonać także internauci.
Od najbliższego poniedziałku za pośrednictwem naszej strony internetowej można będzie głosować na wybrane zdjęcie. Głosowanie startuje 3 września i potrwa do czwartku 6 września do godziny 23.59. Nagrodzimy trzy prace z największą liczą Waszych głosów. Do ich autorów trafią walizki podróżne ufundowane przez Market Budowlany DOMI oraz firmę Poloconstruction Krzysztof Cebula.

 
Poniżej prezentujemy „Zdjęcia tygodnia”

Podziel się

Ważne wydarzenia