Poznaliśmy skład i plany drużyny siatkarek KSZO Ostrowiec w nadchodzącym sezonie

Wczoraj w siedzibie KSZO, zarząd klubu przedstawił zespół siatkarek, który przygotowuje się do startu w Lidze Siatkówki Kobiet w nadchodzącym sezonie.

W drużynie znalazło się dziewięć nowych zawodniczek. Na libero zagra Olga Pauliukouskaya, na przyjęciu Anna Grzechnik i Paula Słonecka, na rozegraniu Anastasia Sash i Olga Geyko. W ataku Anastasia Trach i Agnieszka Wołoszyn, a na środku bloku Justyna Wojtowicz i Emilia Oktaba.
Prezes KSZO Mirosław Buszkiewicz zapowiedział, że celem drużyny w tym sezonie jest utrzymanie w lidze i uzyskanie jak najlepszego w niej miejsca.
Przypomnijmy, że zawodniczki Kszo w poniedziałek rozpoczęły treningi pod okiem Egora Pimahina. Teraz przed nimi okres ciężkiej pracy i kilka gier kontrolnych przed startem ligi. Agnieszka Wołoszyn – zawodniczka KSZO i jednocześnie asystent trenera, wierzy jednak w sukces tej drużyny.

– Uważam, że będzie to udany sezon, a zespół pokaże charakter. Jeśli tak będzie to na pewno przełoży się to na postawę na boisku. Mimo kilku zawirowań w drużynie jestem pozytywnej myśli.

Kibice, którzy przybyli na wczorajsze spotkanie mogli zrobić sobie zdjęcie z zawodniczkami, wziąć autograf czy porozmawiać na różne tematy. Siatkarki KSZO Ostrowiec w połowie września rozegrają w Ostrowcu turniej. Wystąpi w nim kilka drużyn z Europy. Zawody będą częścią okresu przygotowawczego przed startem ligi a ta przypomnijmy rusza 3 listopada.
/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia