Mały Igorek walczy z nowotworem. Możemy mu pomóc!

Cały czas można wesprzeć rodzinę 1,5 rocznego chłopczyka – Igora Jeża z Ostrowca. Chłopiec 30 maja trafił do jednego z kieleckich szpitali z podejrzeniem zapalenia wyrostka robaczkowego. – Następnego dnia wykonano badanie USG, które wykazało guz nadnercza. Świat naszej rodziny się zawalił. Igorek trafił na oddział onkologii. To w dzień dziecka zdiagnozowano Igorka – mówi Elwira Bednarska, ciocia chłopca.
U Igora zdiagnozowano nowotwór złośliwy – guz nadnercza, przerzuty do kości, szpiku kostnego i węzłów chłonnych. Obecnie chłopiec jest hospitalizowany w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie przechodzi siódmą chemioterapię. – Mimo wielkiego bólu i cierpienia jest chłopcem uśmiechniętym i wszystkim organizuje czas – mówi Elwira Bednarska.
Chłopczyka czekają jeszcze trzy chemioterapie, operacja usunięcia guza, pobór komórek macierzystych do przeszczepu szpiku kostnego i immunoterapia. I to właśnie ona nie jest refundowana, a niezbędna aby Igor miał siłę do walki z chorobą. Ampułki do immunoterapii będą sprowadzane zza granicy. Igor potrzebuje ich 15. W sumie rodzina musi uzbierać kwotę 700 tysięcy złotych. I apeluje o wsparcie.
Wpłat należy dokonywać na konto : 76 1240 1109 1111 0010 1163 7630 z dopiskiem Igor Jeż.
Fundacja „Nasze Dzieci” przy Klinice Onkologii w Instytucie „Pomnik -Centrum Zdrowia Dziecka” Warszawa

/wer/

Podziel się

Ważne wydarzenia