Zwycięzcy w konkursie „Wygraj Razem z Wojownikami ” zwiedzają Centrum Leonardo Da Vinci

Dziś zwycięzcy konkursu „Wygraj Razem z Wojownikami” wyjechali do Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Podzamczu Chęcińskim k/Kielc.

Jest to nagroda za udział w zabawie zorganizowanej dla fanów piłki ręcznej przez Radio Ostrowiec, Echo Dnia i klub KSZO.
Przypomnijmy że pierwsze miejsce za najlepszy doping na meczach ostrowieckich szczypiornistów zdobyła Szkoła Podstawowa numer 3. Anna Pronobis -opiekun grupy nie kryła zadowolenia z wygranej i podzieliła się emocjami jakie towarzyszą dzisiejszej wycieczce – Dzieci bardzo się cieszą z wygranej w konkursie oraz z możliwości zwiedzania Centrum Nauki Leonardo Da Vinci.
Wyjazd do Centrum Nauki Leonardo da Vinci to duże przeżycie dla Ani – jednej z uczennic – Zobaczymy fajne wynalazki i ominą nas lekcje w szkole więc jest super – mówi.
Przypomnijmy że drugie miejsce w konkursie zdobyła szkoła podstawowa w Kunowie, a trzecie szkoła Podstawowa w Szewnie. Te placówki również wyjechały na wycieczkę do Centrum Nauki.
Z kolei wyróżnienie odebrał Zespół Szkół Specjalnych w Ostrowcu, który w nagrodę weźmie udział w warsztatach robienia pizzy i wspólnym poczęstunku.
Sponsorami konkursu byli Primo Pizza, Pałasz Ubezpieczenia, Pikarnia Skalski, Centrum Sport Kamil Kutryba oraz PKS Ostrowiec. Naszym sponsorom bardzo dziękujemy.
/marsz/

Ważne wydarzenia