KONKURS „WYGRAJ RAZEM Z WOJOWNIKAMI”

KSZO Odlewnia Ostrowiec, Radio Ostrowiec i Echo Dnia zapraszają do udziału w konkursie pod tytułem „Wygraj Razem z Wojownikami”.

Przed naszymi szczypiornistami najważniejsze mecze na finale sezonu. Obecnie zajmują 9 na 15 miejsc w tabeli, a mają ambicje, by podskoczyć kilka oczek do góry. Nie bez powodu mówi się, że kibice to dodatkowy zawodnik na parkiecie, który niesie swoją drużynę.

Wesprzyjmy ich naszą obecnością i zagrzejmy do walki o punkty.

Zapraszamy wszystkie szkoły, grupy kibiców, rodziny do przyjścia na mecz i kibicowania Wojownikom!.

Przygotujcie transparenty, kołatki, kolorowe stroje, zaśpiewki i hasła dopingujące do walki. Pokażcie, że jesteście ze swoją drużyną!

Najefektowniejszy doping zostanie nagrodzony…

Nagrodą za zajęcie I, II i III miejsca będzie wyjazd do Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Podzamczu Chęcińskim k. Kielc w dniu 8 czerwca 2018 r.

Każda szkoła, która weźmie udział w konkursie otrzyma zestawy piłek do gry w ręczną, a szczypiorniści KSZO Odlewnia Ostrowiec odwiedzą Was we wrześniu i poprowadzą lekcje w-f.

Grupy rodzinne, kibicowskie otrzymają w nagrodę prezenty – sprzęt sportowy

Zgłoszenie do udziału w konkursie wysyłajcie e:mailem: redakcja@radioostrowiec.pl do 11 maja 2018 r.

Uczestników konkursu zaprosimy do audycji Radia Ostrowiec, a Echo Dnia opublikuje listę zwycięzców, zamieści także fotorelację z kibicowania w gazecie i w internecie na stronie www.echodnia.eu. Fotorelacje znajdą się także na radiowej stronie internetowej www.radioostrowiec.pl oraz naszym Facebooku. Znajdą się także na stronie internetowej Klubu KSZO ODLEWNIA www.kszo.info/reczna/

Nie zwlekajcie, przyłączcie się się do zabawy i „Wygrajcie razem z Wojownikami”.

Opis konkursu „Wygraj razem z Wojownikami”

Szkoły, grupy kibiców, rodziny mogą zgłaszać chęć uczestnictwa w konkursie wysyłając informację do 11 maja 2018 roku na e:mail: redakcja@radioostrowiec.pl

Mecze odbędą się 12 maja i 26 maja w hali MOSiR w Ostrowcu.

12 maja KSZO Odlewnia zagra z MTS Chrzanów

26 maja z ŚKPR Świdnica

Grupy zorganizowane wchodzą na mecze bezpłatnie

Na obu meczach jury, w skład którego wejdą przedstawiciele KSZO Odlewni Ostrowiec, Radia Ostrowiec, Echa Dnia oraz partnerów i sponsorów konkursu będzie przyznawać od 1 do 10 punktów za najefektowniejsze kibicowanie Wojownikom.

Po dwóch meczach punkty zostaną zsumowane, co pozwoli wyłonić zwycięzców miejsc I-III.

Wyniki ogłosimy 26 maja, zaraz po meczu. Wtedy też wręczymy nagrody, a wszyscy kibice na parkiecie będą mogli zrobić sobie zdjęcia z drużyną i pozbierać autografy Wojowników.

Wygraj razem z Wojownikami”!
Sponsorami w konkursie są:Primo Pizza, Piekarnia Skalski, Centrum Sport-Kamil Kutryba, Grupa Pałasz Ubezpieczenia i PKS Ostrowiec Świętokrzyski.
Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy.
/pcr/

Ważne wydarzenia