Siatkarki KSZO uległy Grot Budowlanym Łódź

W rozegranym wczoraj meczu Ligi Siatkowej Kobiet zawodniczki KSZO OSTROWIEC przegrały na własnym parkiecie z drużyną Grot Budowlani Łódź 1:3.

Mecz zwłaszcza w 2 pierwszych setach dostarczył wielu emocji kibicom zgromadzonym w hali przy ulicy Świętokrzyskiej. Trzeci set był popisem świetnie dysponowanej zawodniczki Grotu Budowlani Kai Grobelnej, która zasłużenie została wybrana MVP meczu.
Również w IV secie podopieczne Adama Grabowskiego musiały uznać wyższość rywalek z Łodzi. Po tej porażce zawodniczki KSZO zajmują 6 lokatę w tabeli I ligi siatkówki.
O ocenę meczu poprosiliśmy trenera ostrowieckiej drużyny – Adama Grabowskiego.
Trener siatka
Przed naszymi siatkarkami krótka przerwa, bowiem kolejny mecz z drużyną DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW rozegrają już w najbliższy piątek o godzinie 18 w hali przy Świętokrzyskiej.