„Zielono mi” – Konkurs Fotograficzny Radia Ostrowiec

Głosowanie

 


 

Radio Ostrowiec zaprasza wszystkich Słuchaczy, do udziału w II edycji Konkursu Fotograficznego. W ubiegłym roku tematem konkursu były „Kolory lata”, w tym roku chcemy Wam zaproponować temat „Zielono mi”.
Lato, wypoczynek, relaks kojarzy nam się z kolorem zielonym, pięknie rozkwitającą przyrodą, kolorami traw, drzew, krzewów we wszystkich odcieniach zieleni. Ale zdjęcia nie muszą dotyczyć krajobrazu, ważne, by pojawił się na nich jakikolwiek element zielony. Może to być skarpetka naszego malucha, może puszka z farbą, kawałek zielonej ściany na tle innych, czy w sznurze samochodów – jeden zielony. Możliwości są nieograniczone. Wystarczy uruchomić wyobraźnię, otworzyć szeroko oczy i… robić zdjęcia.

Należy je wysyłać na e:mail: zielonomi@radioostrowiec.pl z krótkim opisem oraz wypełnionym oświadczeniem, którego treść podana jest w Regulaminie konkursu fotograficznego „Zielono mi” zamieszczonym poniżej.
Na zakończenie każdego tygodnia spośród nadesłanych zdjęć wybierać będziemy „Zdjęcie tygodnia”. Spośród „Zdjęć tygodnia” na zakończenie wakacji wybierzemy „Zdjęcie wakacji”, którego autor otrzyma nagrodę główną. Nagrodzimy także laureatów II i III miejsca.

Do zabawy zapraszamy także naszych Słuchaczy. To od Was będzie zależało, które zdjęcia otrzymają wyróżnienia internautów uruchomimy bowiem głosowanie internetowe.
Zapraszamy do zabawy…

NAGRODY ZA ZDJĘCIE WAKACJI
I miejsce – 3-dniowy pobyt w Szczawnicy ufundowany przez Biuro Turystyczno – Usługowe „Delfin” w Ostrowcu
II miejsce – voucher na zakupy o wartości 1000 zł ufundowany przez Sklep rowerowy Agat w Ostrowcu
III miejsce – 32 calowy telewizor ufundowany przez Biuro Ochrony Osób i Mienia SCORPION w Ostrowcu

NAGRODY W GŁOSOWANIU INTERNETOWYM
Fundatorem tych nagród jest Market Budowlany DOMI oraz Poloconstruction Krzysztof Cebula
I miejsce – walizka podróżna
II miejsce – walizka podróżna
III miejsce – walizka podróżna

NAGRODY ZA ZDJĘCIE TYGODNIA
Fundatorem tych nagród jest Market Budowlany DOMI
Zestawy noży kuchennych
Piłka Adidas Mundial Russia 2018
Termosy podróżne
Selfie Steak plus ramka (galeria 10 ramek w jednej)
Składany nóż uniwersalny
Lampka biurowa LED z wbudowanym radiem
Wiertarko – wkrętarka firmy Kaltman

9 tydzień

REGULAMIN-KONKURSU-FOTOGRAFICZNEGO

Wysyłając zdjęcie prosimy dołączyć treść poniższego oświadczenia wraz z numerem telefonu do autora oraz imieniem i nazwiskiem.

„Oświadczam, że przesłane przeze mnie zdjęcia nie naruszają dóbr i praw osób trzecich, że posiadam pełnię praw autorskich do nadesłanych fotografii i przenoszę je na Organizatora w zakresie niezbędnym do ich publikacji i/lub innego rozpowszechniania oraz oświadczam, że przenoszę nieodpłatnie autorskie prawa majątkowe do nadesłanych zdjęć na rzecz Organizatora na następujących polach eksploatacji: zwielokrotnianie, wykorzystywanie techniką drukarską i cyfrową, wystawianie, udostępnianie na stronach internetowych oraz na radiowym Facebooku, we wszystkich materiałach promocyjnych i reklamowych, bez względu na sposób ich zwielokrotniania i wprowadzania do obrotu”.

Podziel się