Śniegowisko z Radiem Ostrowiec

Radio Ostrowiec wspólnie z Bałtowskim Kompleksem Turystycznym oraz Stowarzyszeniem na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej „Szansa” organizuje zimową imprezę dla dzieci i młodzieży pod nazwą „Śniegowisko z Radiem Ostrowiec”.

Odbędzie się 17 lutego w Bałtowskim Kompleskie Turystycznym w godz. 10.00 – 14.00.
Ideą imprezy jest zachęcenie młodzieży w wieku szkolnym do aktywności na świeżym powietrzu, budowanie umiejętności zdrowej, sportowej rywalizacji fair-play, zachęcenie do nauki jazdy na łyżwach i na nartach oraz świetnej zabawy w grupie.
Do udziału zapraszamy reprezentacje szkół – do 10 osób oraz grupy nieformalne (podwórkowe, rodzinne itp.). W poszczególnych konkurencjach rywalizować będą ze sobą przedstawiciele poszczególnych drużyn. Każda z konkurencji oceniana będzie przez jury poprzez przyznawanie punktów.
Pucharami na podium nagrodzimy za zajęcie I, II i III miejsca.
Natomiast wszyscy uczestnicy „Śniegowiska z Radiem Ostrowiec” otrzymają medale.
Imprezę zakończy wspólny, zbiorowy „Taniec Wednesday” na stoku 'Szwajcarii Bałtowskiej” co zarejestrujemy na filmie, który udostępnimy wszystkim uczestnikom.

Zachęcamy gorąco do zgłoszenia swojego uczestnictwa w zabawie. Wystarczy wysłać maila: redakcja@radioostrowiec.pl ze zgłoszeniem szkoły i numerem telefonu do nauczyciela wychowawcy, który będzie opiekował się grupą.
Szkołom, które się zgłoszą prześlemy wykaz konkurencji, by łatwiej było sformować drużynę. Mogą być w niej uczniowie w różnym wieku z klas IV – VIII.

Na wszelkie pytania odpowie redaktor Marcin Szymański, tel. 518 691 474

Joanna Gergont

Podziel się