Iskry Niepodległej, czyli mobilne i multimedialne widowisko w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym

fot. https://iskryniepodleglej.pl

Podróżująca po Polsce multimedialna naczepa z widowiskiem 'Iskry Niepodległej’ o wybitnych Polkach i Polakach zakotwiczy na chwilę w powiecie ostrowieckim, a konkretnie na parkingu Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Cyfrową opowieść warto i będzie można zobaczyć w dniach 18-20 maja.

– Jest to ogólnopolska trasa widowiska edukacyjnego, która wykorzystuje nowoczesną technologię i działa na różne zmysły. Widzowie mogą poznać bliżej losy ponad stu wybitnych Polaków, którzy zmieniali świat, wyróżniali się w swoich dziedzinach, takich jak kultura, technika, sport, medycyna – opowiada Żaneta Choinka z działu marketingu Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. – Z atrakcji można skorzystać bezpłatnie. Dla klientów indywidualnych nie będziemy prowadzić rezerwacji na seans, ale w przypadku grup szkolnych zapisy będą prowadzone w kasie JuraParku. Jednorazowo w spektaklu może uczestniczyć 35 osób – dodaje.

Pokazy 18 i 19 maja będą się odbywać w godzinach 10-18, a 20 maja, czyli w sobotę zaplanowano je do godziny 16.00. Później kosmiczna naczepa ruszy w dalszą drogę.

Żaneta Choinka przypomina, że w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym można przy okazji spędzić znacznie więcej czasu. – Czynne są już wszystkie nasze atrakcje. Działa na przykład już także Park Zabaw, czyli miejsce uwielbiane przez najmłodszych – zachęca do odwiedzin.

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia