Sportowa rywalizacja w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym

źródło zdjęcia: Bałtowski Kompleks Turystyczny

W najbliższy weekend na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, a konkretnie na wrotkarni odbędą się zawody Jurassic Warriors IV, czyli mistrzostwa polski kickboxingu w których wezmą udział dzieci w kategoriach wiekowych kadetów młodszych i starszych.

Impreza zaczyna się w piątek 3 czerwca, natomiast same zawody odbędą się w sobotę i niedzielę. Tego drugiego dnia zaplanowano także walki finałowe.
Żaneta Choinka z działu marketingu mówi, że zmagania młodych sportowców można oglądać bezpłatnie. Dodaje, że to nie jedyna impreza zaplanowana na ten weekend w Bałtowie.
– 4 czerwca odbędzie się pierwsza inauguracyjna edycja biegu charytatywnego „Punisher Run”. Celem biegu będzie zbieranie środków na pomoc dla mistrza Marka Piotrkowskiego. Wszyscy zainteresowani biegiem, będą mogli wziąć w nim udział – mówi.
Marek Piotrkowski to legenda kickboxingu. Niezdiagnozowana do dziś choroba o podłożu neurologicznym przerwała jego karierę w 1996 roku. Pieniądze zbierane będą na jego leczenie. Opłata startowa dla uczestników weekendowych mistrzostw to 20 zł, dla pozostałych osób wynosi 40 zł. Biegi rozpoczną się zaraz po sobotnich walkach około godziny 17:30. Zgłoszenia przyjmowane są na stronie organizatora mistrzostw i biegu – Polskiego Związku Kickboxingu.

/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia