Bagażniki rowerowe do samochodu, uprawiaj sport w dowolnym miejscu

Rower to świetna okazja do spędzenia czasu w towarzystwie rodziny czy przyjaciół, na świeżym powietrzu. Ta dyscyplina sportu zyskuje sobie coraz większą popularność, stając się sposobem na odbycie jakościowego treningu, wzmocnienie własnej wytrzymałości czy zrzucenie dodatkowych kilogramów. Trwały i solidny bagażnik rowerowy do samochodu to rozwiązanie, które ułatwi pasjonatom jazdy rowerem poruszanie się po różnego rodzaju szlakach w dowolnym miejscu. Znudziłeś się ścieżkami rowerowymi w twojej miejscowości? Zabierz rower ze sobą w podróż, która umożliwi zwiedzenie zupełnie nowych miejsc.

Uniwersalne bagażniki na hak

Różnorodne bagażniki rowerowe w sklepie Adamot to uniwersalne rozwiązania, które z łatwością dopasujesz do swoich wymagań. Na stronie sklepu znajdziesz uchwyty na jeden pojazd oraz takie, umożliwiające transportowanie nawet czerech pojazdów jednocześnie. W przypadku bagażników z platformą na kulę haka może bezpiecznie wjeżdżać do wszystkich miejsc takich jak tunele czy parkingi podziemne, bez potrzeby dodatkowego kontrolowania poziomu wysokości konkretnego wjazdu. Montaż kuli haka odbywa się w sposób niezwykle prosty i nie wymaga od nas używania żadnych dodatkowych narzędzi. Tego typu rozwiązania, wyposażone w funkcję uchylania platformy, świetnie sprawdzają się, w momencie, gdy chcemy zachować dostęp do bagażnika naszego samochodu. Dzięki składanym ramionom zaoszczędzimy też sporą ilość miejsca we wnętrzu auta, którą możemy przeznaczyć na bagaże. Uniwersalne bagażniki rowerowe z solidnymi uchwytami to komfortowe i bezpieczne rozwiązanie na wakacje, w momencie, gdy chcemy zabrać ze sobą w podróż jeden bądź kilka rowerów.

Bagażniki z uchwytem na dach

Bagażnik z uchwytem montowanym na dachu pozwoli bezpiecznie i łatwo przewieźć rowery w odpowiednie miejsce. Marzy ci się kamienisty szlak górski? Zielona droga w środku lasu? A może masz ochotę pojeździć po nadmorskiej okolicy? Na stronie sklepu internetowego https://adamot.pl/uchwyty-dachowe-na-rowery-12 znajdziesz różnorodne warianty bagażników w pełni dostosowanych do twoich indywidualnych potrzeb. Zastanawiając się nad zakupem odpowiedniego sprzętu, postaw na bagażniki solidne i jakościowe, które dzięki specjalnym powłokom wykazuje dużą odporność na działanie różnych czynników atmosferycznych oraz zarysowania. W zależności od tego, ile pojazdów planujesz przewieźć, zdecyduj się na modele umożliwiające transport konkretnej liczby monośladów. Nowoczesny bagażnik będzie posiadał szeroki zakres regulacji, pozwalający nam swobodnie dopasować odpowiednie średnice ram. Montaż roweru na dachu naszego samochodu jest łatwy i nie zajmuje wiele czasu, a mocny zacisk gwarantuje pełną stabilność w trakcie przejazdu. W przypadku bagażników montowanych na dachu zachowaj szczególną ostrożność podczas wjeżdżania do parkingów podziemnych czy garaży, wcześniej upewniając się, że odległość pomiędzy rowerami a wysokością wjazdu jest odpowiednia.

Ważne wydarzenia